Ana sayfa Piyasa Kripto Para Binance’in BNB’si Rekor Kırdı

Binance’in BNB’si Rekor Kırdı

1055
0
PAYLAŞ

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance tarafından piyasaya sürülen BNB, Bitcoin‘e karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

BNB, TSİ 13.45’te 0.002287 BTC’ye ulaştı. Keskin ralli, BNB’nin piyasa kapitalizasyonunu son beş ayın en yüksek seviyesi olan 1.9 milyar doların üzerine çıkardı. BNB, böylelikle en büyük 17. kripto para haline gelmiş oldu.

Bununlada kalmayıp, ralli son 48 saatte işlem hacminde %155 artışla destekleniyor. Bundan dolayı, BNB’nin yükselişi sürdürülebilir görünüyor.

BNB, dolar karşısında da gün içinde 17.36’ya ulaştı. BNB/BTC ile BTC/USDT çiftleri, son 24 saat verilerine göre ticaretin %85’inden fazlasını oluşturuyor.

Binance’in gelişimine bakıldığında Binance Coin‘in bu kadar değer kazanması sürpriz veya şaşırtıcı değil aslında. Son dönemde hacimde 1. sırada yer alan koltuğunu Huobi ile OKEx’e kaptıran Binance, yeniden dünyanın en büyük kripto para borsası haline gelerek yerini yeniden aldı.

Geçtiğimiz günlerde BNB ile desteklenen 1 milyar dolarlık bir yatırım fonu kurduğunu duyuran şirket, bu yatırım fonu vasıtasıyla yatırımlarına başladı.

BİR CEVAP BIRAK