Ana sayfa Piyasa Kripto Para Bithumb’da 5 Yeni Koin Listeniyor

Bithumb’da 5 Yeni Koin Listeniyor

1043
0
PAYLAŞ

Güney Kore’nin günlük işlem hacmine göre en büyük kripto para borsalarından birisi olan Bithumb’dan,  TenX (PAY), WAX (WAX), Power Ledger (POWR), Loopring (LRC) ve Gifto (GTO) yatırımcılarına iyi bir haber geldi. 200 binden fazla takipçisi bulunan Twitter hesabından bir açıklama yayınlayan borsa ekibi,  TenX (PAY), WAX (WAX), Power Ledger (POWR), Loopring (LRC) ve Gifto’nun (GTO) borsada listeleneceğini belirtirken, birçok otorite haberin ardından bu bahsi geçen 5 koinin fiyatlarında artış beklediklerini belirtti.

  1. TenX (PAY), kripto para kredi kartı olarak da bilinen ürünün arkasındaki ekibin çıkardığı koin olarak da bilinirken; şirketin çıkardığı ürün hakkında ‘herkesin her zaman sahip olmak isteyeceği bir ekipman’ ifadeleri sıkça kullanılıyor.
  2. WAX (WAX) ise yaklaşık 400 milyondan fazla oyun tutkununun bir araya geldiği ve onların birer pazar oluşturduğu bir merkezi olmayan platform.
  3. Loopring (LRC) ise  Ethereum blockchain’i üzerinde işleyen merkezi olmayan borsalar için akıllı kontratların yer aldığı bir açık kaynak kodlu platformun kripto parası.
  4. Borsada listenenen ve yatırımcısını sevindiren 4. kripto para olan Gifto (GTO) ise Ethereum üzerinde geliştirilen ve sanal hediyelerin çeşitli sosyal medya platformları üzerinden değiş tokuşuna olanak veren bir merkezi olmayan protokol.
  5. Son olarak, borsada listenecek olan son koin Power Ledger (POWR) ise Avustralya merkezli Blockchain tabanlı bir enerji takas platformu. Power Ledger, kullanıcılarına yenilenebilir enerji alış verişini, merkezi olmayan bir platform üzerinden sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK