Ana sayfa Piyasa Kripto Para EOS’tan Sonraki En Önemli Ana Ağ Açılışları ve Tarihleri

EOS’tan Sonraki En Önemli Ana Ağ Açılışları ve Tarihleri

1029
0
PAYLAŞ
Bazı kripto paraların yakın zamanda bulundukları zincirden ayrılarak kendi zincirlerine geçiş yapacaklar. Bunlardan TRON ve Oyster ana ağını  başlattı fakat TRON’da token geçişi 21 Haziran’da başlayacak.

Haziran ayı kripto paraların geliştirilme cephesinde oldukça hareketli geçiyor. Oyster, TRON ve EOS’un ardından sırada ana ağını açacak olan 6 önemli kripto para daha var. Bunun her biri için ayrı ayrı önemli kilometre taşları olacağı kesin.

Bu kripto paralar Aeternity, VeChain, Ontology, Credits, Fusion ve High Performance Blockchain. Tamamı 30 Haziran’da ana ağını yayına almış olacaklar ancak bu, verilen tarihten önce de gerçekleşebilir.

Şüphesiz ana ağ açılışları, kripto paralar için büyük bir önem arz ediyor. Ana ağ tarihi yaklaştıkça genel olarak söz konusu kripto paraların değerinin artması beklenir. Beklentiler bugün EOS’ta gerçekleşti ve EOS, ana ağının faaliyete girmesine yaklaşık 2 saat kala %27 değer kazanmış görünüyor. Fiyatların artacağı elbette garanti denemez ama izlemeye değeceği aşikar.

BİR CEVAP BIRAK