Ana sayfa Güncel Ekonomi Emlak Rönesans Yeni Projesinde 600 Daire Satışı Gerçekleştirdi

Rönesans Yeni Projesinde 600 Daire Satışı Gerçekleştirdi

1132
0
PAYLAŞ

Türk şirketi Rönesans Holding’in Moskova’daki gökdelen projesi Neva Towers yeni satış rekorları kırmaya devam ediyor. Renaissance Development, Neva Towers’ta 20 ay sürede 600 daire satışı yaptı. Böylece, 2019 yılında tamamlanacak projede dairelein %70’inden fazlası şimdiden satıldı.

Moscow City gökdelen kompleksinde 2017 yılında premium sınıfında yapılan 10 satıştan sekizini Neva Towers’ta satılan daireler oluşturdu. Ocak-Nisan 2018 döneminde Moscow City’de bu segmentteki satışların %90’ı, Moskova genelinde ise %25’i Neva Towers’ta yapıldı.

Kent merkezinde otoparklı oluşu, etkileyici manzarası ve Rönesans’ın uluslararası deneyimi ile öne çıkan Neva Towers’a Rusya’nın farklı bölgelerinden işadamları, ünlü sporcular, şov dünyasından tanınan isimler ilgi gösteriyor. Projenin müşterilerinin %10’unu ise yabancılar oluşturuyor.

65 ve 79 katlı iki gökdelenden oluşan Neva Towers’ın, geniş yeşil alanları, özel otoparkları ve havuzu bulunuyor.  40 metrekareden başlayan dairelerin yer aldığı gökdelenlerin birinin 26 katı ofislere ayrıldı.

European Property Awards’da “En İyi Çok Katlı Konut Projesi” ve “En İyi Karma Kullanım Projesi” kategorilerinde ödüle layık görülen Moscow City’deki dev proje, ardından International Property Awards’da dünyanın “En İyi Uluslararası Çok Katlı Konut Projesi” olarak seçilmişti.

BİR CEVAP BIRAK