Ana sayfa Güncel Ekonomi 300 Koyun Başvuru Sonuçları (TİGEM) Tarafından Açıklandı

300 Koyun Başvuru Sonuçları (TİGEM) Tarafından Açıklandı

1339
0
PAYLAŞ

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) tarafından, 300 koyun başvuru sonuçları açıklandı. Yapılan bu destekten yararlanmak için binlerce insan başvurularda bulundu. Binlerce kişi bu konu hakkında araştırmalar yaptı. Tarım İşletmeleri Genel müdürlüğü’nün, Garantörlüğünde geliştirilmekte olan, 300 koyun projesi sonuçları 17 nisan tarihinde açıklığa kavuşmuştur. Bu konuyla ilgili Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün verdiği bilgiler şu şekilde;

“Üretici Şartlarında Sözleşmeli Küçükbaş Hayvancılık Projesi (300 Koyun) kapsamında TİGEM tarafından yapılan ön değerlendirme sonucunda oluşan listeler Üreticilerimizin bağlı bulunduğu İl/İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine gönderilmiştir. Ayrıca bu listede ismi yer alan üreticilerimizin e posta adreslerine ve telefonlarına bilgi mesajları iletilmiştir.

Bilgi mesajı gelen üreticilerimizin, aşağıdaki belgeleri başvuru yaptığı İl/İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine en geç 24.04.2018 tarihi mesai bitimine kadar eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekmektedir.

Önemle duyurulur.”

BİR CEVAP BIRAK