Ana sayfa Bankalar Akbank Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2572
0
PAYLAŞ

Akbank müşterisiyseniz Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile tüm işlemlerinizi kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde bir çok banka müşterisi banka şubesine gitmek yerine işlemlerini Akbank telefon bankacılığı veya internet şubesi aracılığı ile yerine getirmektedir. Bunun sebebi ise, zaman tasarrufu sağlaması ve işlemlerin çok daha pratik şekilde şeklinde yorumlayabiliriz. Akbank müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler öncesinde size bazı bilgilerin sorulacağını belirtmek isteriz. Bu sorular klasik sorular olup, genellikle anne kızlık soyadı ve doğum tarihiniz şeklindedir. Ve tabi hızlı işlem yapmak için ilk etapta telesekreter sizden TC Kimlik numaranızı isteyebilir.

AKBANK TELEFON BANKACILIĞI İŞLEMLERİ

Telefon bankacılığı ile sandığınızdan fazla işlem yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız Akbank telefon numarası ile banka çağrı merkezini aradıktan sonra yapabilecek olduğunuz işlemlerden bahsedelim. Varsa mevduat hesabınız ile ilgili işlemler, bakiye bilgileri, ET ve havale işlemleri yapabilirsiniz. Kredi kartınız varsa kredi kartı hesap özeti, son ödeme tarihi veya hesap kesim tarihini öğrenebilirsiniz. Yine telefon bankacılığı vasıtası ile ödemenizi de gerçekleştirmeniz mümkün. Bu kadar ile sınırlı değil. Akbank müşteri temsilcisi size yatırım anlamında telefondan da destek verebilmektedir. Örneğin fon, altın, dolar, euro gibi yatırıma yönelik araçların alım satım işlemlerini de telefon ile yapabilirsiniz. Sadece bu kadarla sınırlı değil. Kredi başvurusu veya kredi kartı başvurusu için de telefon ile Akbank’ı arayabilirsiniz.

AKBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Telefon ile Akbank’ı aramak istiyorsanız bulunduğunuz konum önemlidir. Neden diye soraca kolursanız Akbank’a ulaşmak için birden fazla numara vardır. KKTC, yurtiçi ve yurt dışı için 3 farklı numara veren Akbank, bu sayede müşterilerin daha hızlı şekilde müşteri temsilcisine bağlanmasını hedefliyor. Bunun için bir önemli detay da, görüşmelerin sesli yanıt sistemine gçre ilerlemesi. Telefon ile aradığınızda 1 veya 2’ye basın gibi seçenekler ile karşılaşmazsınız. Size doğrudan sorulacak sorular ile müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Akbank irtibat numaraları aşağıdaki gibidir.

AKBANK YURT İÇİ TELEFON NUMARASI: 444 25 25 / 0850 222 25 25
AKBANK YURT DIŞI TELEFON NUMARASI: +90 0850 222 25 25
AKBANK KKTC TELEFON NUMARASI: 0850 222 25 25

AKBANK KAYIP VE ÇALINTI KART BİLDİRİMİ

Eğer kartınızı kaybettiyseniz ya da çalınmış olabileceğini düşünüyorsanız telefon bankacılığı önemli rol oynamaktadır. Çünkü bildiriminizi en hızlı şekilde sadece telefon bankacılığı ile yapabilirsiniz. Çalınan Akbank kredi kartı ya da bankamatik için yukarıda belirtmiş olduğumuz banka müşteri hizmetleri telefon numarasından irtibat kurarak Akbank kayıp ve çalıntı kart bildirimi yapmalısınız. Arama sonrası en hızlı şekilde kartınız bloke edilir ve kullanılamaz hale getirilir. Banka sonrasında size yeni bir kart numarası tahsis ederek adresinize 10 gün içerisinde yeni kartınızı gönderir. Eğer kartınız elinizde fakat güvenlik endişesi duyuyorsanız da bu işlemi yaparak karıtnızın ve kredi kartı numaranızın yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Biliyor muydunuz?
Kuruluş yeri Adana olan Akbank, 1948 yılından bu yana hizmet vermektedir. Genel merkezini daha sonra 1954 yılında İstanbul’a taşıyan bankanın güncel son olarak belirlenen piyasa değeri 8,9 milyar dolardır.

BİR CEVAP BIRAK