Ana sayfa Güncel Ekonomi Çiftlik Bank’ın Depolarına Baskın Düzenlendi !

Çiftlik Bank’ın Depolarına Baskın Düzenlendi !

909
0
PAYLAŞ

Antalya Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince Çiftlik Bank’ın iki tane deposuna baskın yapıldı. Antalya Emniyet Müdürlüğü KOM şube ekiplerince Çiftlik Bank’ın ortağı olan iki şirketin depolarına baskın yapıldı. Yapılan baskın neticesinde birçok dijital materyale ve belgelere Polis Ekipleri tarafınca el konuldu. Ayrıca çok sayıda son kullanma tarihi geçmiş ürünler ele geçirildi. Tarihi geçmiş ürünleri sıralayacak olursak: bal, sucuk, zeytin, kavurma gibi gıda maddelerine el koyuldu. Daha detaylı açıklayacak olursak: İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Çiftlik Bank ile ortak şirketler Çanakkale Dora Gıda İçecek İnşaat Petrol Tarım ve Hayvancılık Tic.Ltd.Şti.
Bu şirketlerin yerlerinin Muratpaşa ilçesi Yenigöl Mahallesi Yenigöl Caddesi Lavanta Sokak’ta yer kudukları belirlendi ve bu adreslere baskınlar düzenlendi yapılan baskınlarda birçok şeye el konuldu. Depoda bulunan mal varlıklarına el koyma kararı çıkarıldı ve bu olayların neticesinde Çiftlık bankın mal varlıklarına el koyuldu. Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri araştırmalarda bulundu bu araştırmaların neticesinde bazı verilere ulaşıldı bu veriler: Kepez ilçesi’nin Altınova Sinan Mahallesi’nde bir deponun bulunduğu tespit edildi.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığınca Depolarda arama kararı alındı. Muratpaşa ilçesin’de yapılan baskında birçok şey ele geçirildi ele geçirilen malları sıralayacak olursak; Şirketler adına düzenlenen irsaliyeler, harddisk, telefon, ofis malzemeleri gibi ürünlere Polis Ekiplerince el koyuldu. Bu el konulan ürünlerin haricinde 7 soğutuculu kamyonete el koyuldu. Bu araçlar yedi emin otoparkına çekildi. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği açıklandı.

BİR CEVAP BIRAK