Ana sayfa Bankalar QNB Finansbank Enpara Güvenilir mi? Enpara Hakkında Yorumlar

Enpara Güvenilir mi? Enpara Hakkında Yorumlar

4819
0
PAYLAŞ

Enpara güvenilir mi? Enpara hakkında kullanıcı yorumları nasıl? Günümüzde banka işlemlerini bir çok kullanıcı internet üzerinden gerçekleştiriyor. Bu da internet bankacılığının kullanımını üst seviyeye çekmiş durumda. Geçmiş yıllarda internet bankacılığı çok fazla etkin şekilde kullanılmazken, bugün ise her iki kişiden biri aktif şekilde internet bankacılığını kullanıyor. Enpara ise internet bankacılığının gelişiminde kilit rol almış ve aktif olarak en iyi şartları sunan bankalardan biridir. QNB Finansbank bünyesinde bir yer alan bir hesap türü olduğunu da belirtelim.

Enpara kullanmayı düşünüyorsanız aklınıza güvenlik ile ilgili çeşitli sorular gelebilir. Enpara bir QNB Finansbank hizmetidir ve Türkiye’de internet bankacılığında rekabeti arttıran, en yeni hizmetleri sunan uygulamadır. Şubesiz bankacılık olarak lanse ediliyor olsa da Enpara işlemlerinizin hepsini bağlı olduğu Finansbank ATM ve şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Enpara hesabı açtırmak için aşağıda yer alan Enpara Hesabına Başvur butonunu kullanabilirsiniz. Başvuru sonrasında sizinle iletişime geçilir ve belirtmiş olduğunuz adrese Enpara temsilcisi gelir. Kısa bir form doldurarak kartınızı teslim eder. Ardından ise Enpara üyesi olursunuz. Enpara’nın bu özelliği, bankanın ayağınıza geliyor olması gibi güzel bir özelliği de size yansıtıyor.

Enpara Güvenilir mi?

Güvenilirlik konusunda ise tereddüt yaşamanıza sebep olacak ya da sizi düşündürecek herhangi bir detay yoktur. Çünkü, Enpara hizmeti, Finansbank gibi önemli bir bankanın internet bankacılığı hizmetidir. Tüm yatırımlarınız ya da hesabınızdaki değerler, banka güvencesi altında ve bünyesinde yer alır. Diğer bankaların internet bankacılığı hizmetleri ile aynı güvenilirliği sunar. Yani bir İş Bankası internet bankacılığı ya da Ziraat Bankası internet bankacılığı gibi Enpara’da aynı şekilde fazlasıyla güvenilirdir. Enpara için bu sorunun sorulmasının en önemli sebebi, hizmet isminin banka isminin önüne geçmesi ve Enpara isminin bankalardan farklı bir uygulama olarak düşünülmesi. Fakat bu düşünce yanlıştır. Enpara, QNB Finansbank markasıdır ve Türkiye’de internet bankacılığı konusunda en üst düzeyde avantajları sunan hizmettir. Enpara hakkında nedir ne işe yarar gibi soruların yanıtını daha kapsamlı şekilde öğrenmek istiyorsanız Enpara Nedir? sayfasına göz atabilirsiniz.

ENPARA KULLANICI YORUMLARI, ENPARA HAKKINDA YORUMLAR, ENPARA ŞİKAYETLERİ VAR MI?

Enpara hakkında yorumlar! Merak edilen hassas noktalardan biri de Enpara kullanıcı yorumları ve Enpara hakkında genel yorumlar. Bankayı ve Enpara’yı ilk kez deneyimleyecek olanların mutlak merak ettiği bu soruya şikayetvar platformu üzerinden yapılan şikayetleri baz alarak değerlendirdik. Şikayetler üzerinde genellikle bireysel yaşanan sorunlar yazılmış ve kısa sürede çözüme kavuşturulmuş diyebiliriz. Bu şikayetler arasında her bankada yaşanabilecek ATM’de paranın sıkışması ve kartın teslimatının gecikmesi gibi sorunlar öne çıkıyor. Genel olarak Enpara’nın çok fazla şikayet almadığını ve kullanıcıların enpara hakkında yorumlarının olumlu olduğu gözlemlenmiştir. Bu yazının altından da Enpara deneyiminizi yazabilir, gelecekte Enpara kullanıcısı olmayı düşünenler için fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz tüm görüşlere yer verilir.

ENPARA AVANTAJLARI NELER?

Enpara’nın en büyük avantajı, müşterilere masrafsız şekilde hizmet sunması. Kesinlikle hesap işletim ücreti alınmaz. Yapılan EFT ve Havale işlemleri ücretsizdir. Yüksek faiz oranları sunar. Taşıt kredisi, konut kredisi, ihtiyaç kredisi gibi çeşitli krediler kullanılmasına imkan tanır. Kendi müşterilerine özel oranlar verir. Mobil uygulama ile tüm işlemlerinizi çok kolay şekilde hızlıca halledebilirsiniz. Ayrıca tüm faturalarınızı yine Enpara ile ödeyebilirsiniz.

Enpara deneyiminizi lütfen bizimle paylaşın. Eğer bir enparalı olmak istiyorsanız yukarıdaki butonu kullanarak başvuruyu hemen internet üzerinden yapabilirsiniz. Enpara üyeliği kesinlikle ücretsizdir. Hesap açtırmak için ücret ödemezsiniz. Başvuru sonrasında sizinle iletişime geçilir ve randevu talebinde bulunulur. Bir kaç gün içerisinde gelen Enpara temsilcisi, hesabınızı açarak kartınızı teslim eder.

BİR CEVAP BIRAK