Ana sayfa Bankalar QNB Finansbank Enpara Nedir? Enpara Kart Özellikleri

Enpara Nedir? Enpara Kart Özellikleri

4201
0
PAYLAŞ

Enpara Nedir?

Dijital bankacılık anlamında Türkiye’de öncü olan Enpara, masrafsız olarak banka hizmetlerinden faydalanmayı sağlayan QNB Finansbank’a ait bir bankacılık sistemidir. Çok fazla avantajı bulunan Enpara, günümüz şartlarında banka müşterileri için önemli özellikler sunuyor. Bu da Enpara’nın zaman içerisinde büyümesini sağlayan önemli bir faktör oldu. Enpara tam olarak nedir sorusuna yanıt arıyorsanız, QNB Finansbank’a bağlı şubesiz bankacılık hizmeti sunan, bu hizmetlerde rakiplere göre üstünlük sağlayan özellikler ve avantajlar sunan bankacılık sistemidir.

Enpara Özellikleri

Enpara’yı çok sık şekilde duymanızın ve tavsiye edilmesinin ardında yatan sebep, tabikide sunduğu avantajlardır. Enpara, müşterilerine yüksek faiz oranları sunar. Mevduat hesabınızda vadeli yatırımda yüksek kazanç elde etmenize olanak tanır. Enpara’nın çok tercih edilmesinin ilk sebebi ise faiz oranları değil. EFT ve havale ücreti almaması, farklı banka bankamatiklerinden her ay belli bir sayıda kesinti olmadan para çekebilme imkanı da yine önemli avantajlar diyebiliriz. Bu özellikler, Enpara’yı öne çıkarıyor. İnternet üzerinden sık şekilde havale ve EFT yapanlar için Enpara kullanımı kaçınılmazdır. Nitekim havale ve EFT masraflarından sıkılanlar için Enpara çok iyi bir çözümdür. Avantajlar bu kadarla sınırlı değil. Banka hesap işletim ücreti de bulunmuyor. Yani hesabınızda gereksiz kesintiler görmezsiniz. Ayrıca Enpara müşterileri düşük faizli kredi kullanma imkanına da sahip.

Enpara Başvuru

Enpara hesabı açtırmak istiyorsanız aşağıda yer alan kolay başvuru butonunu kullanarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Kredi gündem ailesi olarak Enpara’yı tavsiye ediyoruz. Sunulan avantajlar, bankacılık işlemleri için bir çok banka ile kıyas edildiğinde bir kaç adım öne çıktığı için kullanıcılara kazandıran bir bankacılık sistemi diyebiliriz.

Enpara başvurusunu yukarıdaki butonu kullanarak başlatın. Başvuru ekranında sizden hangi amaçla Enpara başvurusu yaptığınız sorulur. Ardından sizden bazı iletişim ve irtibat bilgileri istenir. Ardından Enpara müşteri hizmetleri tarafından aranırsınız. Bu aramada sizden bir randevu günü talep edilir. Randevu günü ve saati Enpara yetkilisi bulunduğunuz evi ya da iş yerini ziyaret eder. Ziyarette Enpara formu doldurulur ve kartınız direkt o an tarafınıza takdim edilir. Ayrıca Enparalı olmanın getirmiş olduğu ayrıcalıkları ilk dakikadan itibaren yaşamaya başlarsınız. Çünkü Enpara, yeni müşterilerine güzel bir ajana ve kalem armağan ediyor.

Enpara İnternet Bankacılığı

Enpara müşterisi olduktan sonra qnbfinansbank.enpara.com adresi üzerinden İnternet Şubesine Giriş yaparak bankacılık işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca mobil cihazlardan da Enpara uygulamasını indirerek giriş işlemini kolaylaştırabilirsiniz. Enpara vasıtasıyla çeşitli fatura ödemelerinizi yapabilir ve cep telefonuna TL bakiye de yükleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK