Ana sayfa Güncel Ekonomi Etiler Marmaris’ten 10 Şubenin Sözleşme ve Açılışı

Etiler Marmaris’ten 10 Şubenin Sözleşme ve Açılışı

1398
0
PAYLAŞ

Hızlı yiyecek (Fast Food) sektörünün en eski markalarından olan Etiler Marmaris 1 Ocak – 20 Nisan 2018 tarihleri arasında 7 yeni şube açılışı gerçekleştirdi, 3 yeni şube sözleşmesi yaptı. Bu kapsamda, ortalama olarak hesaplandığında her 11 günde bir yeni şube işlemi hayata geçirilmiş oldu.

Etiler Marmaris Yönetim Kurulu Başkanı Mehmed Nureddin Çevik, “Markamız gelişmeye, yatırımcılarımızın ilgisi artmaya devam ediyor ” ifadelerini kullandı ve şunları ekledi:

“Etiler Marmaris’in 2017 yılında yüzde 30 olan büyüme oranını, 2018 yılında artırmayı ve çok daha fazla noktaya yüksek kaliteli Etiler Marmaris lezzetlerini ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda yılın ilk 4 ayını kapsayan bir sürede Gaziantep, Tekirdağ, Biga (Çanakkale), Gebze (Kocaeli) ve Çekmeköy, Göztepe, Kavacık Medipol Üniversitesi (İstanbul) şubelerimizin açılışlarını yaptık. İnegöl (Bursa), Avşa (Balıkesir) ve Kahramanmaraş şubelerinin ise sözleşmelerini imzaladık. Sözleşmesi yapılan şubelerimizin inşaatı devam ediyor, çok yakında onların da açılışlarını yapmaya başlayacağız.”

Franchising Kampanyası Uzatıldı

Etiler Marmaris’in bir yandan yeni şubelerle Türkiye’nin farklı noktalarına erişirken, bir yandan da franchising kampanyası ile kendi işini kurmak isteyenlere uygun koşullarda yatırım olanağı sağladığına değinen Çevik ifadelerinde şunlara yer verdi:
“Etiler Marmaris’i 2014 yılının son çeyreğinde satın aldık. Hemen akabinde 2015 yılından itibaren yatırımlarımıza hız vererek depo, soğuk zincir gibi altyapı yatırımlarımızı ve kurumsallaşma çalışmalarımızı tamamladık. Şu anda büyüme dönemindeyiz, kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları güçlü işleyiş ve düzene sahip, yenilikçi franchising sistemimize davet ediyoruz. Bizimle çalışmak isteyenlere yönelik olarak başlattığımız 31 Mart 2018 tarihinde sona eren Franchising Kampanyamızı 30 Haziran 2018 tarihine kadar uzattık. Kampanyamız çerçevesinde çok uygun koşullar sağlıyoruz.”

Franchising Seçenekleri

 

Express, büfe ve concept olmak üzere 3 farklı işletme seçeneğini kapsamakta olan Etiler Marmaris. lokasyon seçiminin doğruluğundan başlayarak, mimari tasarım, menü oluşumu, eğitimler, personel seçimine kadar tüm sürece dahil oluyor ve şubeyi franchising alan kişiye eksiksiz teslim sağlıyor. Teslim sonrasında da düzenli olarak şubeyi ve işletmeciliğini denetliyor ve gelişmiş tedarik zinciri ile tedarik sağlıyor. Etiler Marmaris ile çalışmak isteyenler şirketin web sayfasından franchising koşullarını kolaylıkla öğrenerek yetkili kişilerle iletişim kurabiliyor ve yatırım maliyeti uygun kârlı ve zevkli bir iş ortaklığı süreci için ilk bilgilere ulaşabiliyorlar.

 

Franchising Bedelleri

Etiler Marmaris’in işletme seçeneklerinin büyüklükleri ve 30 Haziran 2018 tarihinde sona erecek kampanya süresince franchising bedelleri şu şekilde:

EXPRESS :

• 30-70 m2 arası alana sahip, küçük, hızlı sirkülasyonu olan, sıcak satış noktaları.
Franchising bedeli:40.000 TL+KDV

BÜFE :

• 70-120 m2 arası alana sahip satış noktaları.
Franchising bedeli:70.000 TL+KDV

CONCEPT:

• 120-+ m2 arası alana sahip, uzun oturumlu, klasik Etiler Marmaris tatları haricinde, bistro menü seçenekli, lüks cafe.
Franchising bedeli: 100.000 TL+KDV

Leyla, Mecnun, Yengen

Etiler Marmaris, ‘Yengen’, ‘Leyla’, ‘Mecnun’ gibi ürünlerinin lisansını almış durumda. Islak hamburgeri ile tanınan Etiler Marmaris şubelerinde işletme tipine göre burgerden salataya, meyve kokteylinden çaya farklı yiyecek ve içecekler barındırmakta.

BİR CEVAP BIRAK