Ana sayfa Kredi İhtiyaç Kredisi Gelir Belgesi Olmadan (Maaş Bordrosuz) Kredi Veren Bankalar 2018

Gelir Belgesi Olmadan (Maaş Bordrosuz) Kredi Veren Bankalar 2018

1376
0
PAYLAŞ

Gelir belgesi olmadan kredi çekilir mi? Bankadan kredi çekmek istediğinizde sizden çok sayıda döküman istenebilir. Bunlar arasında en önemlisi ise gelirinizi kanıtlayacağınız maaş bordrosu diyebiliriz. Bir çok özel banka maaş bordrosu olmadan kredi vermek istemiyor. Bu aynı zamanda kredi çekmeyi zorlaştıran unsurlardan biri. Günümüzde maaş bordrosu ve çeşitli evraklarların toparlanması, kredi çökecek kişiyi zor durumda bırakabiliyor. Fakat bazı bankalar maaş bordrosuz yani maaş bordrosu olmadan kredi verebiliyor. Tabi gelir belgelemeden çekilen kredilerin miktarı çok yüksek olmamaktadır. Maaş bordrosuz genellikle ihtiyaç kredisi çatısı altında sunulan kredilerdir. Eğer siz de maaş bordrosu olmadan kredi çekmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak kredi başvurusunu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR

Kredi çekmek istediğinizde çeşitli prosedürlerle uğraşmak istemiyorsanız ve özellikle maaş bordrosu olmadan kredi kullanmak istiyorsanız size bu hizmeti sağlayan 4 farklı banka bulunmaktadır. Akbank, Türkiye İş Bankası, ING Bank ve Denizbank zerinden kredi kullanmak istediğinizde sizden maaş bordrosu istenmeden ihtiyaç kredisi verilir. Ayrıca herhangi bir senet veya kefil istenmez. Eğer kara listede değilseniz ve kredi notunuz belli bir oranın üzerindeyse bu şekilde kredi kullanmanız mümkün.

Gelir belgesiz kredi kullanmanın şartları da önem arz ediyor. Bankalar her ne kadar maaş bordrosu istemiyor olsa da bazı şartların karşılanmasını istiyor. Nedir bunlar diye soracak olursanız; maaş bordrosu olmamasına rağmen bir yerden gelir sağlıyor olmanız ve bunu bankaya karşı ispatlamanız, kredi notunuzun onay alabilecek seviyede olması. Eğer üzerinize bir gayrimenkul bulunuyorsa bu da ek avantaj sağlamaktadır.

Türkiye İş Bankası
Kefilsiz ve senetsiz, maaş bordrosuz olarak İş Bankası üzerinden kredi çekmek istiyorsanız doğrudan bankanın herhangi bir şubesinde bireysel müşteri hizmetlerinden sıra alarak başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru talebiniz doğrultusunda maaş bordrosuz çekebileceğiniz maksimum ihtiyaç kredisi tutarı size söylenir ve kabul etmeniz halinde aynı gün içerisinde hesabınıza yatırılır. Eğer İş Bankası hesabınız bulunmuyorsa aynı zamanda bankanın müşterisi olabilir ve mevduat hesabı açtırabilirsiniz.

Akbank
Kefilsiz ve gelir belgesi olmadan kredi çekmek için Akbank’ı tercih ediyorsanız başvuru için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Birinci yöntem Akbank şubelerini ziyaret edebilir. İkinci yöndem ise bankamatikler vasıtasıyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için Akbank müşterisi olmanıza gerek yok. Kartsız işlemler seçeneği ile bankamatiği kullanmaya başlayabilir ve devamında kredi başvurusu talebini iletebilirsiniz. Ardından banka sizinle irtibat kuracaktır. Diğer bir yöntem ise SMS aracılığı ile. Telefonunuzdan Kredi yaz boşluk bırak TC kimlik numaranı yaz ve 4425’e SMS gönder. Banka, kişisel bilgilerinizi ve kredi notunuzu inceleyecek, ardından size dönüş yapacaktır. Akbank size 20.000 liraya kadar kefilsiz kredi imkanı sunar.

Denizbank
Denizbank, krefilsiz ve gelir belgesi olmadan en yüksek kredi kullanımı sağlayan bankalardan biridir. 55.000 Liraya kadar kefilsiz kredi kullanmak mümkün. Başvuru için şubelere gidebilir veya SMS ile başvuru talebinizi gönderebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak için Kredim yazıp boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazın. Ardından 3280’e gönderin. Talebiniz Denizbank tarafından incelenecek ve dönüş sağlanacaktır. Ayrıca başvuru talebiniz kısa sürede aynı saat içerisinde sonuçlanır.

ING Bank
ING Bank’ın sunmuş olduğu kefilsiz ve maaş bordrosuz kredi imkanı 3000 Liraya kadardır. Başvurunuzu internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı ile yapabilirsiniz. ve tabi ING Bank şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

GELİR BELGESİZ KREDİ BAŞVURUSUNDA İSTENEN DİĞER BELGELER

Gelir belgesi istenmemesine rağmen banka sizden farklı belgeler isteyecektir. Bu belgeler kişinin ikamet ettiği yerin tespiti için önem arz eder. Kişinin nüfus cüzdanı, son 3 aya ait herhangi bir ödenmiş fatura (kendi isminize olmalı), çiftçiler için çiftçilik belgesi, esnaflar için vergi kimliği.

BİR CEVAP BIRAK