Ana sayfa Hisse GEREL’den Gürcistan ile ilgili Açıklama

GEREL’den Gürcistan ile ilgili Açıklama

1377
0
PAYLAŞ

GEREL’den Gürcistan ile ilgili Açıklama başlıklı yazıda borsada işlem gören GEREL’in Gürcistan pazarına gireceğine dair çıkan haberler hakkında derlemeler yapıyoruz.

Şirketimizin yurtdışı pazarlarda rekabet gücü ve verimliliğini arttırmak amacıyla taahhüt, ürün satış, satış sonrası ve pazarlama faaliyetlerini yürütme hedefi doğrultusunda, Şirketimiz ile 59 Tsereteli Ave. Tbilisi 0105 Georgia adresinde kurulacak olan “Gersan Georgia JSC” ünvanlı şirkete “Gersan” markası ve isminin kullanılması için izin verilmiştir. Söz konusu “Gersan Georgia JSC”  ile Şirketimizin arasında herhangi bir ortaklık ve iştirak bağı bulunmamaktadır. GERSAN ELEKTRİK/KAP

GEREL, Gürcistan Pazarını KAP’a bildirdi!

Sonrası GEREL, Gürcistan Pazarına Giriyor Eborsahaber ilk ortaya çıktı.

Şirketimizin yurtdışı pazarlarda rekabet gücü ve verimliliğini arttırmak amacıyla taahhüt, ürün satış, satış sonrası ve pazarlama faaliyetlerini yürütme hedefi doğrultusunda, Şirketimiz ile 59 Tsereteli Ave. Tbilisi 0105 Georgia adresinde kurulacak olan “Gersan Georgia JSC” ünvanlı şirkete “Gersan” markası ve isminin kullanılması için izin verilmiştir. Söz konusu “Gersan Georgia JSC”  ile Şirketimizin arasında herhangi bir ortaklık ve iştirak bağı bulunmamaktadır.

GERSAN ELEKTRİK/KAP

 

BİR CEVAP BIRAK