Ana sayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Finansalani.com web sitesi üzerinde barındırılan çeşitli bilgi, görüntü, yorum, video, resim, fotoğraf gibi materyal gönderen kişi ya da kuruluşlar aşağıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Finansalani.com yönetimi, üyelerin ve ziyaretçilerin bu sözleşmede geçen gizlilik kurallarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse, yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Finansalani.com ekonomi, forex , hisse , şirket haberleri, yatırım, kredi ve banka haberleri üzerine detaylandırılmış sitemizin tüm hakları ile saklıdır. Portalımızda bulunan çeşitli haber, kod, yazı, görsel, ses dosyaları, videolar, röportajlar ve çeşitli materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. Finansalani.com basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgünlük ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Finansalani.com however, sometimes the Finansalani.com uses third parties to process your information. Finansalani.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Finansalani.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Finansalani.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Finansalani.com and its services. When you use Finansalani.com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the Finansalani.com cookies section of our full PrivacyPolicy.