Ana sayfa Bankalar Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi ve Şartları

Halkbank Bordro24 İhtiyaç Kredisi ve Şartları

1830
0
PAYLAŞ

İhtiyaç kredileri için bankalar çeşitli hesaplar vasıtasıyla çeşitli avantajlar sağlarken, Bordro24 İhtiyaç Kredisi kapsamında Halk Bankası müşterilerine çok özel avantaj paketi sunuyor. Bordro24 Kapsamında değerlendirilen müşteriler için en düşük faizli kredi imkanı sağlanırken, herhangi bir dosya masrafının alınmaması gibi çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Her müşterinin Bordro24 kapsamında değerlendirilmeyeceğini belirtelim. Tabi bu durum müşterilerin tamamen kendi elinde olan bir detay. Yani Bordro24’e dahil olmak için bankanın gerekliliklerini yerine getirirseniz siz de çeşitli avantajlardan faydalanmak için Bordro24’e dahil olabilirsiniz. İşte Halkbank Bordro 24 kapsamında değerlendirilemek için şartlar ve avantajları.

Halkbank Bordro24 Nedir?

Maaşınızı eğer Halkbank’dan alıyorsanız Bordro24 kapsamındasınız demektir. Eğer farklı bankadan maaşınızı alıyorsanız Bordro24’e dahil değilsiniz demektir. Kısacası maaşlarını Halkbank vasıtasıyla alanlar Bordro24 kapsamındaki tüm avantajlardan faydalanabilir. Başta kredi olmak üzere.

HALKBANK BORDRO24 OLMA ŞARTLARI

Bordro24 olarak değerlendirilmeniz için Bankaya müracat ederek maaş ödemelerinizi Halkbank’dan almanız gerekmektedir. Bu yönde bir talimat ile bankanın size sunacağı formu doldurarak taahhüt yapmaktasınız. Maaşınızı belli bir süre kapsamında Halkbank’dan aldığınızı onaylayan formu bankaya sunduğunuzda siz de artık Bordro24 avantajlarıyla imkanlardan yararlanabilirsiniz.

HALKBANK BORDRO 24 İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

Aylık ödemelerinizi aldığınız Halkbank, sizi Bordro24 kapsamında değerlendireceği için daha düşük faiz oranına sahip kredi imkanı sunacaktır. İhtiyaç kredilerinde en fazla 48 ay vade yapılırken, bu alanda herhangi bir değişim yapma hakkı bulunmayan Halkbank, tüm üşterilerine yasa gereğince 48 ay vade ile Bordro 24 ihtiyaç kredisi kullandırabiliyor. En önemli avantajlarından biri de yüksek miktarlı kullanım sağlayabiliyor olmanız. 50 Bin liraya kadar kullanılan kredi miktarı, gelir durumunuza göre daha yüksek miktarda kullandırılabilir. Resmi web sayfasında 15 Bin liralık kredi için %1.20 faiz oranı sunan Halkbank, 50 Bin liralık 48 Ay vadeli kredi için ise %1.25’lik faiz oranı sunmuş.

BİR CEVAP BIRAK