Ana sayfa Piyasa Kripto Para OmiseGo Nedir? Nasıl Alınır?

OmiseGo Nedir? Nasıl Alınır?

1085
0
PAYLAŞ
OmiseGo

OmiseGo dijital parası, dünya üzerindeki dijital ve kripto para meraklılarını heyecanlandıran bir diğer yeni nesil para birimidir diyebiliriz. Merkezi olmayan bir yapı ile hareket eden OmiseGo para birimi, hem esnek bir yapıda hizmet veriyor, hem de ethereum alt yapılı bir çalışma sağlıyor. Bu yüzden finansal kripto para olarak da ön plana çıkarılan bu çalışmalar için sanal cüzdanlar konusunda yapılan çözümleri ve detyaları tek bir tıklama ile inceleyebilir ve hepsini yakından takip edebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve bu çözümlerin tamamını sizler de kullanmaya ve takip etmeye başlayın. Biz sizin için bu konuda sitemiz üzerinde OmiseGo güncellemelerini sürekli olarak sunmak istiyoruz. Sanal cüzdanlarda kullanabilmek için finansal teknolojiler üreten bir firma olan OmiseGo, para birimi ile de çıkıyor karşımıza. Ayrıcalıkların ve ihtiyaçlara dair gerçek zamanlı bir kullanım sunan OmiseGo para birimi, hedefi ile birlikte bütün çalışmaları tek bir yerden yönetmek isteyenlere ulaşmak istiyor. Yani OmiseGo parasının hedefi herkesin kendisini kullanması ve bütün finansal işlemlerin buradan ilerlemesi olacaktır.

OmiseGO Hakkında Bilmeniz Gerekenler

OmiseGo para birimi, kendi sanal para altyapısını kullanıyor ve bu sayede bankacılık sektörünü de ön plana çıkarmak istiyor. Yani sektörü bankacıların elinden bir şekilde kurtarmak istiyor diyebiliriz. Bu konuda en azından bankaların elinden çekileceği bazı hizmetleri var ve bu da OmiseGo para biriminin tek hedefi değil şu an için. Anlatılanlara göre ve açıklamalara göre yakın bir zaman içerisinde geliştirilmiş olan bazı ICO projeleri için de yapılan pek çok girişim ön plana çıkarılıyor ve kullanılabiliyor. Bu tarz durumlara dair karşılaşılan her bir hizmeti ve farklılığı kendi ihtiyaçlarınız dahilinde kullanabiliyor ve yenileyebiliyorsunuz. Fakat şu da olabilir. Belli bir grup tarafından OmiseGo’nun fiyatı yapay olarak da şişiriliyor olabilir. Piyasada yaklaşık 100 milyondan fazla coini bulunmaktadır. Bu yüzden para biriminin özelliklerine gelin isterseniz hep birlikte bakalım.

OmiseGo Özellikleri Nedir?

  • Yapısal olarak merkezi yoktur,
  • Sürekli nakit pompalayan bir mekanizmaya sahiptir,
  • Otomotik takas sistemi vardır, ayrıca güçlü bir mesajlaşma ağına sahiptir,
  • Varlık tabanlı bir blok zinciri vardır,
  • Ölçeklenebilir ve herkese açık olarak ön plana çıkarılabilir bir blok zinciri sunmaktadır,

Ücret olarak baktığımız zaman bu para biriminin seviyesine şu sıralar 20 dolar seviyelerinde olduğunu söyleyebiliriz. Yani 1 birim OmiseGo dijital para tutarı, 20 dolar ile eş değer seviyelerde şu an için. Ayrıca piyasa değeri 1.9 milyar dolar olan OmiseGo için günlük işlem hacmi de 123 milyon dolar civarıdır diyebiliriz. Yoğun bir kullanım ve geleneksel bir dijital para çözümü için sizler de daha fazla zaman kaybetmeyin ve sitemizde yer alan her hizmeti tek bir tıklama ile ön plana çıkarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK