Ana sayfa Kredi Online Kredi Başvurusu Yap (Tüm Bankalar)

Online Kredi Başvurusu Yap (Tüm Bankalar)

2973
0
PAYLAŞ

Kredi başvurusu yapmaya karar verdiniz fakat nereden başlayacağınızı, hangi bankadan kredi alacağınızı bilmiyor ya da karar veremiyorsanız, bu sayfa üzerinden kredi başvurusu hakkında bir çok detayı öğrenebilir ve yine bu sayfa üzerinden kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Geçmiş yıllarda kredi başvurusu yapmak için banka şubelerine giderek sıra beklemek zorunda olan müşteriler, günümüzde ise online kredi başvurusu yapabiliyor. İnternet üzerinden kredi başvurusu işlemlerin daha hızlı ilerlemesini sağlamaktadır. Daha önce cep telefonundan kredi başvurusu yapmak isteyenler için özel bir rehber hazırlamıştık. Eğer telefondan sadece mesaj göndererek başvurmak istiyorsanız detaylar için SMS ile kredi başvurusu sayfasına geçiş yapabilirsiniz. İnternet üzerinden online başvurunuzu yapmak ve takip etmek istiyorsanız bu sayfada kalarak yazımızın devamını okuyun.

ONLİNE ANINDA KREDİ BAŞVURUSU

Bankalar, kredi başvurularını internet üzerinden alarak müşterilerine daha hızlı yanıt vermek istiyor. Şubeye gitmek hem banka müşterileri için hem de banka çalışanları için daha fazla zaman kaybına sebebiyet vermektedir. Zaman kaybını oluşturan ana unsurlardan biri de kredi başvurularının olumsuz sonuçlanmadı. Bu durumda banka müşterileri ve banka çalışanı için gereksiz bir zaman kaybı oluşmaktadır. Online başvuru ise bu durumu ortadan kaldırmak için birebirdir. İnternetten yapılan başvuruda krediyi almak isteyen kişi sadece 1 dakika içerisinde form doldurarak başvuru yapabiliyor. Gönderilen kredi başvuru bildirimi banka sistemine düştüğü anda ilgili banka personeli başvuru yapanın kişisel bilgilerine erişim sağlayarak kredi notunu incelemektedir. Kredi notu, kişinin belgelenebilir maaşının olup olmaması, varsa aktif olarak ödediği kredi, kredi kartı ve fatura ödemelerinin düzeni gibi tüm bilgiler incelendikten sonra başvuru yapan kişiye olumlu ya da olumsuz şekilde dönüş yapılır. Online sistem tüm bu işlemlerin en hızlı şekilde yapılması ve başvuru sonucunun en kısa sürede müşteriye iletilmesini sağlar. Ayrıca yapılan kredi başvurusunun sonucunu öğrenmek için de online başvuru sistemi avantaj içermektedir.

Kredi başvurusu için sizden TC kimlik numaranız, isim ve soyisim bilgisi istenir. Bu bilgiler banka için ilk etapta yeterli olacak bilgilerdir. Bu bilgiler sayesinde kredi notunuz ve ödeme düzeniniz banka tarafından görüntülenebilir ve incelenebilir. Eğer bu süreçte kendi kredi notunuzu öğrenmek ve kredi almak için kredi notunuzun yeterli olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız Kredi notu öğrenme sayfasını ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Anında hemen şimdi kredi başvurusu yapıp hemen yanıt almak istiyorsanız aşağıdaki listeden müşterisi olduğunuz ya da kredi çekmek istediğiniz bankayı seçin ve üzerine tıklayın. Bankanın hazırlamış olduğu hızlı kredi sayfalarına yönlendirilecek ve kısa bir form ile hemen başvuru yapabileceksiniz. Kredi başvuru sonucu olumlu sonuçlandığı taktirde banka sizinle iletişime geçerek istenen belgeleri size bildirecek ve banka şubesine gelerek kredinizi almanız istenecektir. Olumsuzluk halinde de bankanın müşterilerine dönüş yaptığını belirtelim.

TÜRKİYE İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU YAP
YAPI KREDİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU YAP
GARANTİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU YAP
DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU YAP
ING BANK KREDİ BAŞVURUSU YAP
ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU YAP
ODEABANK KREDİ BAŞVURUSU YAP
AKBANK KREDİ BAŞVURUSU YAP
TEB KREDİ BAŞVURUSU YAP
QNB FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU YAP
HSBC KREDİ BAŞVURUSU YAP
VAKIFBANK KREDİ BAŞVURUSU YAP
ŞEKERBANK KREDİ BAŞVURUSU YAP

Aynı anda birden fazla bankaya kredi başvuru talebi gönderebilirsiniz. Başvuru yaptığınız bankaların size olumlu dönüş yapması halinde istediğiniz bankayı tercih etme hakkınız vardır. Başvurunun yanıtlanma süresi oldukça kısadır. Bir çok banka bir kaç saat içerisinde dönüş yapabilmektedir. En geç 3 iş günü içerisinde kredi başvurunuz sonuçlanacaktır. Kredi ihtiyacınızın çok acil olması halinde işlemi hızlandırmak adına bankayı telefon ile arayabilir veya şubeye gidebilirsiniz. Online kredi başvurusu hakkında sormak istediğiniz soruları bu konu altından yazabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK