Ana sayfa Piyasa Kripto Para Qtum Nedir? Nasıl Alınır?

Qtum Nedir? Nasıl Alınır?

1268
0
PAYLAŞ
Qtum Nedir

Zaman kaybetmeyin ve çalışmaların bu denge ile bizlere sunulmasını sağlamaya başlayın. Hem size dair, hem de ihtiyaçlarınıza dair büyük bir emek sunuyoruz. Qtum koin yapısı, merkezi Singapur üzerinde idare edilmektedir. Yapısal olarak Qtum vakfı tarafından tasarlanan açık kaynak kodlu bir blok zinciri olan bu ürün, kendi projesine kendi ismini vermiştir. Bu konuda blok zinciri kullanan bir uygulama platformu olan Qtum, oturum çalışma mekanizması ile diğer uygulamalardan ayrılmaktadır. Çalışma mekanizması olarak bakacak olursak, karşımıza çıkarılan bitcoin core ve ethereum sanal cihazlarını kullanabiliyoruz. Bu sayede cihazların üzerinde oluşturulan özel bir algoritma kullanılıyor ve bu da hem estetik bir uyum sağlıyor hem de devamlı olarka çalışan ve modüler olarak süratli bir yapı sunuyor bize. İş dünyasına ve reel dünyaya oldukça uyumlu bir birim olan Qtum, merkezi olmayan uygulamalar dahilinde hizmet sunduğu için ihtiyaçlara yönelik çözümleri de hızlı bir şeklide bizlerin karşısına çıkarmaktadır. Bitcoin Core altyapısını geliştirip düzenleyen ve Ethereum sanal cihazının uyumlu bir güncellemesiyle birlikte kullanan Qtum, Bitcoin’in aralıksız blok zincirinin güvenilir bir yapıda olmasını akıllı sözleşmeler ile sağlanmakta olan sonsuz olanaklarla birleştirmektedir. İşlevsel olarak bakacak olursak, Qtum işlevi olarak bitcoin ve ethereum karşıımı diyebiliyoruz. Bu sayede hem alt yapı farklılığı hem de uygulamaların düzenini kontrol edebiliyorsunuz. Yapısal ilerlemelerin önünde büyük bir artı sağlayan bu para birimi, şu sıralar gerçekten hızlı bir şekilde ilerliyor. Peki ama piyasa değeri ne kadar dersiniz? Hemen söyleyelim. Biz bu yazıyı size hazırlar iken, 54.84 dolar civarında idi bir birim Qtum parası. Şu an işlem hacmi olarak 1.7 milyor dolar ve güçlü bir piyasa değeri hizmet veren para birimi, kendi içinde gelişmeye ve büyümeye de devam ettiği için pek çok kişi tarafınndan oldukça seviliyor ve merakla bekleniyor diyebiliriz.

Qtum Nereden Alınır?

Bu ürünü satın almak için ihtiyacınız olan en büyük detay, genellikle farklılıklar ile ilgili olarak ön plana çıkarılan bir çalışma biçimi olacaktır. Yani ülkemizde de bulma ihtimaliniz olan bu para birimini, coin borsalarında aktif olarak arayarak rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bizim önerimiz biraz daha global borsalar üzerinden bitcoin ya da ethereum aracılığı ile temin etmeniz olacaktır. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve size dair sunulan en yoğun ve en estetik çözümleri bu şekilde kullanmaya ve ön plana çıkarmaya başlayın. Birkaç tıklama yetreli olacaktır.

Dijital Paraların Dönüşümü

İnternet üzerinde yakın zamanda, en azından orta vadede pek çok kişinin kullanmaya başlayacağı bu hizmetler ve ürünler, geleneksel farklılıklar ile birlikte bizler için bir çözüm ve ayrıntı sağlıyor. Bu sayede detayların da rahatlıkla içerisine dahil olabiliyorsunuz. Geç kalmayın ve fırsatları sizler de incelemeye başlayın.

 

BİR CEVAP BIRAK