Ana sayfa Kredi Kartı SMS İle Kredi Kartı Başvurusu Yap!

SMS İle Kredi Kartı Başvurusu Yap!

2328
0
PAYLAŞ

Bankadan kredi kartı çıkartmak istiyorsunuz fakat bunun kolay bir şekilde olmasını istiyorsanız internet üzerinden ya da SMS ile kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün. Bir çok banka, şubeye gitmeden kredi kartı çıkartabiliyor. Kredi kartı çıkartmak günümüzde oldukça kolay. Gelir belgesi olmasına da gerek yok. Başvurular ise genellikle internet ortamında alınıyor. Tabi alternatifin çok fazla olduğunu söylemek gerekir. İnternet ya da telefon bankacılığı en kolay kredi kartı başvuru yöntemi. Bu sayfamızda kolay şekilde kredi kartı nasıl çıkartabilirsiniz, başvuruyu en kolay nasıl yapabilirsiniz onu detaylandıracağız.

SMS İLE KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Bankalar, SMS yolu ile kredi başvurusu alıyor olsa da kredi kartı başvurularını SMS yolu ile kabul etmiyor. Neden derseniz bunun çok açık bir nedeni var. Kredi kartı başvurularında ek onay gerekmiyor. Yani başvurular doğrudan olumlu sonuçlanıp kredi kartı yeni müşteri için hazırlanıyor. Bu sebeple bankalar başvuruyu internet ortamında almayı tercih ediyor. Biz ise sizlerin kolay şekilde kredi kartı başvurusu yapabilmesi için aşağıda bankaların doğrudan kredi kartı başvuru sayfalarını liste halinde hazırladık. İstediğiniz bankanın kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartına sahip olmak için bankalar sizden çok fazla belge talebinde bulunmazlar. Genellikle nüfus cüzdanı, ikametgah, öğrenciyseniz öğrenci belgesi gibi belgeler talep edilir.

KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAP

DENİZBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU
TEB KREDİ KARTI BAŞVURUSU
GARANTİ BANKASI BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU
TÜRKİYE İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI BAŞVURUSU
QNB FİNANSBANK CARDFİNANS KREDİ KARTI BAŞVURUSU
YAPI KREDİ BANKASI WORLD KREDİ KARTI BAŞVURUSU
ING BANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU
ODEABANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU
HSBC KREDİ KARTI BAŞVURUSU
ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU
VAKIFBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU
AKBANK AXESS KREDİ KARTI BAŞVURUSU
ŞEKERBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

EN AVANTAJLI KREDİ KARTI HANGİSİ?

Çok sayıda banka kafanızı karıştırıyor olabilir. Bu durumda aklınıza gelecek olan soru mutlaka hangi bankanın kredi kartı en avantajlısıdır? sorusu olacaktır. Bu durumda öğrenmeniz gereken birden fazla detay vardır. İlk olarak en çok kullanılan kredi kartını tercih etmeniz avantaj olacaktır. Neden mi? Kullandığınız kart ile taksit imkanından yararlanmak için, alışveriş yaptığınız yerlerin o kredi kartının bankası ile nalaşması olması gerekir. Yani örneğin Maximum kredi kartınız var ve taksitli bir ürün almak istiyorsunuz. Bu durumda alışveriş yaptığınız yerde Türkiye İş Bankası pos cihazı olması gereklidir. O sebeple kredi kartı konusunda hepsi aynı diye düşünmeyin. Çok tercih edilen bankaların birinden kart çıkartmanız sizin avantajınıza olacaktır. Bir diğer detay ise yıllık kullanım bedeli. Malesef yasak olsa da bankalar yıllık ya da 6 aylık kart kullanım ücreti talep etmektedir. Kart kullanım ücretleri bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Yıllık kullanım ücretleri ortalama 50-100 TL arasında olmaktadır. Eğer bu ücreti ödemek istemiyorsanız ya da en düşük şekilde ödemek istiyorsanız, kart aidatı düşük olan bankayı tercih etmeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK