Ana sayfa Bankalar TEB’den Kadın Patronlara Mart Ayına Özel Kredi İmkanı

TEB’den Kadın Patronlara Mart Ayına Özel Kredi İmkanı

1098
0
PAYLAŞ

Kadınların ekonomideki varlığını güçlendirmek ve kadın patronlara iş hayatında ihtiyaç duydukları desteği sağlamak, aynı zamanda işletmelerini büyütmeleri ve rekabette ön plana çıkmaları için kapsamlı destekler sunan Türk Ekonomi Bankası (TEB), kadın patronların finansmana erişimlerini de kolaylaştırıyor.
3 ay geri ödemesiz, 36 aya varan vade ve 1,45 faiz oranıyla kredi imkanı sağlıyor. Bununla da kalmayıp, ay boyunca ücretsiz çek karnesi ve ücretsiz Pratik Haberci fırsatlarından da yararlanabilecekler.

3 ay geri ödemesiz, 36 aya varan vade ve 1,45 faiz oranıyla kredi imkanı ;
Kampanya ile ilgili konuşan TEB KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz, “TEB Kadın Bankacılığı ile kadın patronları desteklemek ve iş hayatındaki varlıklarını güçlendirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda yakın zamanda Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir kampanya da hazırladık. Kampanyada kadınların iş hayatlarında hedeflerine “el alem ne der?” demeden ulaşmasını, insanların cesaret kırıcı söylemlerine aldırmadan ekonomiye katılımını ve iş hayallerinin peşinden koşmasını sağlamayı amaçladık. Bu bizim en temel hedeflerimizden biri. Kadın Bankacılığı ile kadın patronlara iş hayatının çeşitli alanlarında karşılaştıkları engelleri aşmaları konusunda destek verirken, global dünya ile rekabet edebilecek seviyeye ulaşmaları ve istikrarlı bir büyüme elde edebilmeleri için finansmana erişimlerini de kolaylaştırıyoruz. Bu doğrultuda kadın patronlara yönelik oluşturduğumuz teminatsız kredilerin yanı sıra özel finansman paketleri geliştiriyoruz. Mart ayına özel başlattığımız kredi kampanyasıyla da kadın patronları finansal anlamda rahatlatmayı hedefliyoruz. Kampanyamız kapsamında mart ayında yapılacak başvurularda 3 ay geri ödemesiz 36 aya varan vade ve uygun faiz oranıyla kredi imkanı sunuyoruz” söylemlerinde bulundu.

BİR CEVAP BIRAK