Ana sayfa Piyasa Kripto Para Tron Fiyatları Yükselişte

Tron Fiyatları Yükselişte

1079
0
PAYLAŞ

Kripto para birimlerinin son zamanlarda sallantılı bir dönemden geçtiği aşikar. Bu hafta bütün kripto para birimlerinin düşüşteydi. Ve dip fiyatların neresi olacağı hala belirsiz. Fakat tüm bu karmaşıklığın içerisinde Tron fiyatlarının dengesizliği diğer kripto paralara göre olumlu yönde gelişme göstermekte. Son 24 saat içerisinde %32’lik bir artış görünen Tron’da bunun sebebinin tam olarak ne olduğu kimse tarafından tam olarak bilinmiyor.

Tron Fiyatları Tavan Yapıyor

Tron fiyatlarının 0.0415$ gibi bir seviyeye geldiği kaçınılmaz bir gerçek. Her ne kadar geçmişte daha önceden bu fiyata birkaç kez ulaşılmış olsa da Tron’un bu fiyat noktasını çoğu zaman geçmekte zorlandığını gördük. Tron milyar dolarlık piyasa değerine rağmen son zamanlar çalışan bir testnet’i uygulamaya koyduğunu açıklamıştı. Bu yüzden yatırımcıların bu denli yüksek fiyattan yatırım yapmadan önce iki kez düşünmeleri pek de şaşırtıcı olmazdı. Fakat şuan baktığımızda bu girişimin Tron’un işine yaradığı çok açık. Bitcoin ve Ethereum‘daki kazançlar sayesinde Tron fiyatları bir müddet boyunca 0.04$ limitinin üzerinde kalmaya devam edecek gibi duruyor. Fakat aynı zamanda birçok borsanın aşağı doğru ivmelerini geri kazandığını görmekteyiz bu da çalışan iyi bir teknolojiye sahip üst sıralardaki altkoinlerin tekrar sahneye çıkacağını bize göstermekte. 24 saatlik ticaret hacminde 841.613 milyon $‘ı görmek Tron için her şeyin yolunda gittiğine dair bir başka gösterge.

Diğer alternatif kripto para birimleri ile karşılaştırdığında bu rakam açık ara farkla öne çıkmakta. Elbette bu sektörde her şeyin sürekli bir değişim içinde olduğu da inkar edilemez bir gerçek. An itibari ile bu ticaret hacminin büyük kısmının satıcılar yerine alıcılar tarafından yaratılmakta olduğu görülmekte ama herhangi bir sonuca varmak için tabii ki çok erken. Tron’un bu yükselişini korumaya devam edip etmeyeceği haliyle belli ve kalıcı değil. Bir süre belirsizliğini korur diye düşünüyoruz. Bu yükselişin herhangi bir olaya bağlı olmaması her ani yükselişten sonra görüleceği gibi bir düşüşün gelebileceğine bir işaret. Tron fiyatlarının tekrardan 0.04$’ın altına düşüp düşmeyeceğini öngörmek şuan oldukça zor.

BİR CEVAP BIRAK