Ana sayfa Bankalar Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

2192
0
PAYLAŞ

İhtiyaç kredisi için Türkiye İş Bankası Türkiye’deki en düşük faiz oranını sunan bankaların başında gelmektedir. Eğer faiz oranı düşük banka arıyorsanız İş Bankası doğru tercih olabilir. Üstelik başvurunuzu hızlı şekilde internetten veya cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Anında kredi ile tüm ihtiyaçlara nakit çözüm üreten İş bankası, belgelenebilir geliri olan herkese kredi kullanım imkanı tanımaktadır. İhtiyaç kredileri onaylandığı taktirde aynı gün alınabilir. Onay ise ihtiyaç kredisinde çok kısa sürede çıkmaktadır. Başvurunuzu yaptığınız anda sistemden bilgileriniz kontrol edilir. Eğer kredi notunuz uygunsa, gelirinizi belgeleyebiliyorsanız kredi onaylanacaktır. Kredinin onaylanması için ilk başvuru sonrasında talebiniz genel müdürlüğe iletilir ve TC. Kimlik numaranız üzerinden incelemeler yapılarak tamamlandırılır. Sonrasında ise kredinize onay veya ret bilgisi tarafınıza iletilir.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI

En düşük faizli ihtiyaç kredisi veren banka sorusuna yanıt aradığınızı biliyoruz. Nitekim İş Bankası, güncel olarak yaptığımız araştırma sonrasında ihtiyaç kredisinde en düşük faiz alan bankadır. Yüzde 1.29 oranı bulunan İş Bankası kredi başvurusu yapmak için ise cep telefonunuzdan 4402’ye mesaj atabilirsiniz. Mesaj alanında nakit, TC No, Kredi talep miktarı, aylık belgelenebilir gelirinizi aralarda virgül ekleyerek yazın. Kredi talebiniz bankaya iletilecek ve tarafınıza dönüş yapılacaktır. Başvurunuzu internet üzerinden de yapabileceğinizi unutmayın. Krediniz onaylanırsa sizden maaş bordrosu ve nüfus cüzdanı fotokopisi istenecektir. İhtiyaç kredisinde harici başka bir belge ya da evrak istenmemektedir.

Tabi kredi kullanırken bankanın size ne kadar kredi verebileceğini de hesaplamanız gerekir. Maaşa göre her müşterinin farklı üst limitleri vardır. Maaşınız düşükse kredi kullanılabilir miktar da düşük olacaktır. Maaşınız yüksekse kullanılabilir kredi miktarı da daha yüksek olacaktır. Tabi kredi notunuz ve çeşitli bazı detaylar da bunu etkileyebilir. Eğer maaşıma göre ne kadar kredi alabilirim diye merak ediyorsanız bağlantıyı kullanarak ilgili sayfaya geçiş yapın. Kredi başvururken onay çıkması için azami miktar yazmanız önerilir. Maaşınıza göre ödenmesi zor olacak miktarlar banka tarafından onaylanmaz. O sebeple başvuru öncesinde miktarı doğru belirlemeniz önemlidir.

BİR CEVAP BIRAK