Ana sayfa Piyasa Kripto Para Verge Nedir? Nasıl Alınır?

Verge Nedir? Nasıl Alınır?

976
0
PAYLAŞ
Verge

Kullanıcıları için gizlilik temelini ilk sıraya koyan bir kripto para olan Verge para biriminde, dikkatleri üzerine çeken şey aslına yapısal farklılıklar oluyor. Burada bitcoin üzerinden düşünür isek, merkezi olmayan bir para birimi olmayı başaran yoğun bir vizyonu vardı bitcoinin. Verge ise bu konudaki kalitesini biraz daha anonim yapıda yapıyor ve işler daha farklı bir noktada çıkıyor karşımıza. Yani para birimi hiçbir şekilde iz bırakmıyor ve kullanıcılara anında anonim işlem yapma fırsatı sağlıyor. Kriptolu para arayanlar içiin önelmi bir ayrıntı sağlayan Verge adına bu çalışmaların tamamını inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Bu durumu kendi içerisinde Tor ve I2P yapısı ile yenileneyen Verge, yapısını gizleme üzerine kurmuş olabilir. Bu durum da blokaj zincirinin teknolojisini daha etkin bir yapıda ilerletmesini sağlıyor. Kullanıcılar için anında anonim işlem yapma imkanı sağlayan bu durumlar adına, işlevsellik gerçekten büyük bir etki yaratıyor.

Verge Nedir ve Neden VPN Kullanmıyor?

 VPN ile bağlantı kurulurken bağlantıyı direk olarak site ile siz kurmuyorsunuz. Bu da cihaz farklılıklarından ziyade paranın daha güvenilir bir yapıda ilerlemesini ve sizlerin ihtiyacına çözüm üretmesini sağlayan en önemli unsurlardan birisi. Zaman kaybetmeyin ve herkes için ön plana çıkarılan dijital dokunuşlara sizler de göz atın.  VPN sağlayınıcınız da aradaki bağlantıyı izleyebilir durumda. Bu da para birimlerinin bazı güvenlik sorunaları olmasına neden olabilir. Bu nedenle uçtan uca işlemleriniz korumasız kalabilir. Hal böyle olunca VPN kullanımı her zaman sınırlı olmuyor. Bazen alternatif de yaratılıyor. Böyle bir durumda VPN hizmeti sağlayan sunucunuza log kayıtlarınızı, ilgili bilgilerinizi paylaşmış olursunuz ve bir zaman kayıtlarınızı açık etmeyeceğine de güvendiğinizi peşinen belirtmiş sayılırınız. XVG ile kullanıcıların, gizliliklerinin korunması için herhangi bir üçüncü kişiye / tarafa güvenmesi gerekmez.

Verge Para Biriminin Genel Farkları Nedir?

Diger coinlere göre farklarını şu şekilde ön plana çıkarabiliriz.

  • Token dağılımı ve kullanıcılarının kullanım oranlarını ve sayısını çeşitli yapılar ile görebiliyoruz. Bunu da public blok zinciri ile rahatlıkla yapabliriz.
  • RSK Teknolojisinin uygulanması ile smart entegresi yapılmış ve bu da gizlilik odaklı bütün çalışmayı ilk sıraya oturtmuş.
  • İşlemler 30 saniye içerisinde oldukça hızlı yapılıyor.
  • Hem masaüstü hem de mobil olarak kullanılabiliyor. Tek yapmanız gereken işlem cüzdanı organize etmeniz. Toplamda 16.5 milyar olarak belirlenen sayıları da bu şekilde farklılaştırabiliyoruz. Hem daha detaylı, hem de daha güçlü bir ilerleme ile ön plana çıkarılan bu para biriminde insanların ihtiyaçlarına cevap vermek gerçekten büyük bir artı olarak çıkıyor karşımıza. Zamana dair daha fazla geç kalmayın ve sizler de bu konuları tek bir tıklama ile ön plana çıkarmaya başlayın hızlıca.

BİR CEVAP BIRAK